• Aktualizacja funkcji systemowych telefonu przez QR w Nokia Lumia

  Opublikowane 16 marca 2014 w dziale Telekomunikacja.

  Aby zainstalować aktualizację wybranej funkcji lub aplikacji w telefonie Nokia Lumia zeskanuj kod QR i pobierz ją na telefon.

  Informacje pochodzą ze strony http://www.windowsphone.com/pl-pl/

  akces akces_bc

  Akcesoria

  Ustawienia Akcesoriów Nokia pozwalają maksymalnie wykorzystać możliwości wymienionych poniżej akcesoriów Nokia. Możesz monitorować czas pracy baterii i zarządzać nią, sterować wszystkimi ustawieniami akcesoriów i nadawać im nazwy. Jeżeli masz jakieś pytania, Nokia Care jest dostępna w Internecie. Masz też opcję zresetowania dowolnych akcesoriów firmy Nokia do oryginalnych ustawień fabrycznych.

  audio audio_bc

  Audio

  Ten korektor graficzny spowoduje, że Twoja muzyka zabrzmi tak, jak powinna. Ponad 15 ustawień — od muzyki klasycznej po hip hop — spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających fanów muzyki. A jeśli zechcesz samodzielnie dostroić brzmienie, ustawienia ręczne dają Ci pełną kontrolę.

  Korektor graficzny znajdziesz w menu Ustawienia > Dźwięk.

  dotknij dotknij_bc

  Dotknij

  Dopasuj ekran dotykowy do własnych potrzeb. Ustaw ekran dotykowy tak, by reagował na dotyk większości rodzajów rękawiczek, budź go dwukrotnym puknięciem, ustaw klawisze Windows na wibrowanie. Funkcje dotykowe różnią się w zależności od urządzenia.

  Po pobraniu tej funkcji znajdziesz ją w Ustawieniach.

  fold fold_bc

  Foldery

  Uporządkuj ekran główny i szybciej znajduj różne elementy dzięki Folderom. Możesz zgromadzić podobne aplikacje albo mieć najczęściej używane ustawienia w jednym miejscu — wybór należy do Ciebie. Wystarczy, że stworzysz i nazwiesz folder, dodasz żądane aplikacje i ustawienia, a następnie przypniesz go do ekranu głównego. Możesz utworzyć tyle folderów aplikacji, ile chcesz, i swobodnie je edytować.

  Foldery aplikacji pozwalają uporządkować ekran główny we własny sposób.

  fps fps_bc

  Filtr połączeń+SMS

  Opracowane przez Nokię ustawienie, które jest nowością w systemie Windows Phone, umożliwia blokowanie niechcianych połączeń i wiadomości SMS. Jest ono dostępne wyłącznie w telefonach Nokia Lumia. Można je znaleźć w ustawieniach telefonu, integruje się bezproblemowo z historią połączeń i wiadomości. Jest łatwe w konfiguracji i wykorzystywaniu.

  Funkcje:

  • blokowanie przychodzących połączeń i wiadomości SMS z listy numerów zablokowanych
  • dodawanie zablokowanych numerów z historii połączeń i wiadomości
  • wyświetlanie liczby zablokowanych połączeń i wiadomości SMS z poziomu dynamicznych kafelków
  infododatki infododatki_bc

  info+dodatki

  info+dodatki to prosty sposób, by mieć zawsze najnowsze funkcje, aktualne aplikacje i ustawienia. Najnowsza wersja tego przydatnego programu zawiera poprawki, dzięki którym korzystanie z telefonu Nokia Lumia będzie jeszcze przyjemniejsze.

  Zaktualizuj telefon przed zainstalowaniem info+dodatki — wyświetl Listę aplikacji > Ustawienia > Aktualizacja telefonu.

  kontonokia kontonokia_bc

  Konto Nokia

  Konto Nokia zapewnia pełny dostęp do usług Nokia i pomaga zarządzać kontem użytkownika, jego danymi oraz sposobem komunikacji z serwisem Nokia.

  kontrpam kontrpam_bc

  Kontrola pamięci

  Ta przydatna aplikacja systemowa prezentuje zawartość pamięci urządzenia, co pozwala sprawdzić wolne i zajęte miejsce. Można też usunąć pliki tymczasowe.

  kontrpamlum kontrpamlum_bc

  Lumia Storage Check Beta / Kontrola pamięci Lumia

  Get this app to visualize the use of phone storage and to free up space by clearing some temporary files. Note that this is a beta version of the application.

  nokcare nokcare_bc

  Nokia Care

  Usługa Nokia Care pomaga wykorzystać pełnię możliwości drzemiących w telefonach Nokia Lumia. Dowiedz się, jak korzystać z wielu ekscytujących funkcji telefonu Nokia Lumia, czytając porady i wskazówki, często zadawane pytania i oglądając filmy. Dostępny jest również podręcznik użytkownika offline, a jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, znajdziesz informacje, jak bezpośrednio skontaktować się z firmą Nokia.

  punktdost punktdost_bc

  Punkt dostępu

  Jeśli korzystasz z więcej niż jednej karty SIM lub karta SIM ma wiele punktów dostępu, ustawienia programu Access Point firmy Nokia są właśnie dla ciebie. Pozwalają one na łatwe zarządzanie ustawieniami różnych operatorów związanymi z Internetem, wiadomościami MMS i funkcjami udostępniania przez Internet. Aby zastosować te ustawienia, wystarczy, że pobierzesz tę aplikację i uruchomisz ją.

  siecplus siecplus_bc

  Sieć+

  Pobierz tę aplikację, by korzystać z dodatkowych ustawień, które pozwalają jak najlepiej wykorzystać sieć komórkową i telefon.

  wyswietl wyswietl_bc

  Wyświetl

  Poprawia czytelność ekranu przy jasnym oświetleniu i zmniejsza jasność, gdy włączony jest tryb oszczędzania baterii. Wzbogać swoje wrażenia z korzystania z telefonu Nokia Windows Phone za pomocą tej przydatnej aplikacji. Po pobraniu będzie można ją znaleźć w menu Ustawienia. Sprawdzaj regularnie, aby mieć pewność, że masz najnowsze funkcje oraz usprawnienia.

  refocus refocus_bc

  Refocus

  Nokia Refocus umożliwia zrobienie zdjęcia, a następnie wybranie na nim punktu, gdzie ma być skupiona ostrość. Sprawdza się świetnie, gdy fotografujesz obiekt w zbliżeniu, ponieważ w ten sposób możesz uwypuklić głębię na zdjęciach, a następnie zmienić punkt ostrości, jeśli chcesz. Możesz też dodać fajne efekty, takie jak „Wszystko jest ostre” czy Podbicie koloru.

   

Komentarze są wyłączone.